Čas na serveru 08:21:52

Pablo Picasso
Dívky

Id: 167705

Dívky

  •  / Dívky / Pablo Picasso
  •  / Dívky / Pablo Picasso
  •  / Dívky / Pablo Picasso
  •  / Dívky / Pablo Picasso

kamenotisk/papír, rozměr tisku 16,5 x 20 cm, autorsky signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno, paspartováno, zaskleno, rámováno, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka

zobrazeno: 3594x

Vyvolávací cena:

18 000