Čas na serveru 08:49:05

Pablo Picasso
Don Quijote

Id: 103902

Don Quijote

  •  / Don Quijote / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 133/250, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2424x

Vyvolávací cena:

9 050