Čas na serveru 08:30:46

Pablo Picasso
Hlava

Id: 67804

Hlava

  •  / Hlava / Pablo Picasso
  •  / Hlava / Pablo Picasso
  •  / Hlava / Pablo Picasso
  •  / Hlava / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost tisku 64,5 x 47 cm, značeno v tisku, č. 1216/2000, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2795x

Vyvolávací cena:

11 000