Čas na serveru 22:59:45

Pablo Picasso
Hlava

Id: 84705

Hlava

  •  / Hlava / Pablo Picasso
  •  / Hlava / Pablo Picasso
  •  / Hlava / Pablo Picasso

litografie/papír, velikost tisku 62 x 47,5 cm, značeno vlevo nahoře, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2397x

Vyvolávací cena:

10 000