Čas na serveru 10:04:34

Pablo Picasso
Hlava dívky

Id: 352703

Hlava dívky

  •  / Hlava dívky / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr ve výřezu 82 x 67,5 cm, značeno v tisku a číslováno tužkou ve spodní části, datováno vpravo nahoře v tisku, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2676x

Vyvolávací cena:

105 000

Příhozy: 115