Čas na serveru 12:41:55

Pablo Picasso
Holubice a slunce

Id: 271604

Holubice a slunce

  •  / Holubice a slunce / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr listu 56 x 76 cm, značeno a datováno v tisku vpravo dole, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 5407x

Vyvolávací cena:
2 800

29 000