Čas na serveru 17:48:12

Pablo Picasso
Holubice míru

Id: 2328

Holubice míru

  •  / Holubice míru / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole, datováno 6. 10. 56, č. 278/1000, zaskleno, novodobě rámováno, původní stav

zobrazeno: 10768x

Vyvolávací cena:

23 250

Příhozy: 56