Čas na serveru 09:40:38

Pablo Picasso
Holubice míru

Id: 1502903

Holubice míru

  •  / Holubice míru / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 66 x 50 cm, signováno vpravo dole v kameni, datováno 61, vlevo dole č. 712/1000, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 6237x

Vyvolávací cena: