Čas na serveru 09:23:41

Pablo Picasso
Homme dévoilant une demme

Id: 247603

Homme dévoilant une demme

  •  / Homme dévoilant une demme / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32,5 cm, značeno vpravo dole v tisku, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1190x

Vyvolávací cena:

14 000