Čas na serveru 19:20:49

Pablo Picasso
Kubistická kompozice

Id: 121305

Kubistická kompozice

  •  / Kubistická kompozice / Pablo Picasso

litografie/papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 175/250, slepotiskové razítko papíru, na zadní straně potvrzení o sérii, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2520x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 55