Čas na serveru 20:51:59

Pablo Picasso
La Célestine

Id: 367202

La Célestine

  •  / La Célestine / Pablo Picasso

lept/papír, rozměr ve výřezu 17 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7501x

Vyvolávací cena:

115 000

Účastníci: 19

Příhozy: 81