Čas na serveru 08:58:11

Pablo Picasso
Le Celestine

Id: 335906

Le Celestine

  •  / Le Celestine / Pablo Picasso

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 14 cm, značeno a popsáno ve spodní části, papír Richard-de- Bas s vodoznakem Le Celestine. neprodejný tisk určený pro spolupracovníky a tiskaře, zakoupen v 70. letech v Paříži malířem Karlem Chabou, z jehož pozůstalosti pochází, list uveden v soupisu Picassova grafického díla Bloch, ve spodní části list mírně zvlněn, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4406x

Vyvolávací cena:

94 000

Účastníci: 22

Příhozy: 92