Čas na serveru 08:13:40

Pablo Picasso
Le Chardonneret

Id: 352901

Le Chardonneret

  •  / Le Chardonneret / Pablo Picasso

akvatinta/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 26,5 cm, značeno tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, doba vzniku 1948, provenience soukromá sbírka Dr. Michala Bycka, konzultováno s Dr. Michalem BYCKO,Ph.D., přiloženo potvrzení autenticity

zobrazeno: 1020x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 54