Čas na serveru 09:00:47

Pablo Picasso
Le Visage de la Paix XII

Id: 384110

Le Visage de la Paix XII

  •  / Le Visage de la Paix XII / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, datováno v tisku vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfu Kroupovi, bývalému řediteli brněnského Domu umění

zobrazeno: 12697x

Vyvolávací cena:

41 100

Příhozy: 60