Čas na serveru 09:34:36

Pablo Picasso
Matka s dítětem

Id: 196203

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Pablo Picasso

suchá jehla/papír, rozměr tisku 13 x 19,3 cm, signováno tužkou vpravo dole, značeno autorský tisk, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3736x

Vyvolávací cena:

35 001

Příhozy: 59