Čas na serveru 08:18:04

Pablo Picasso
Matka s dítětem

Id: 83703

Matka s dítětem

  •  / Matka s dítětem / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 21 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 16/250, značený papír, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2471x

Vyvolávací cena:
2 200

7 000