Čas na serveru 09:08:49

Pablo Picasso
Milenci

Id: 97001

Milenci

  •  / Milenci / Pablo Picasso
  •  / Milenci / Pablo Picasso
  •  / Milenci / Pablo Picasso
  •  / Milenci / Pablo Picasso
  •  / Milenci / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 132/250, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7192x

Vyvolávací cena:

18 000