Čas na serveru 09:23:07

Pablo Picasso
Minotaurus

Id: 2299

Minotaurus

  •  / Minotaurus / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 32,5 x 42 cm, signováno vpravo dole, č. 1104/1200, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2312x

Vyvolávací cena:

5 600