Čas na serveru 14:22:52

Pablo Picasso
Minyovny

Id: 1866

Minyovny

  •  / Minyovny / Pablo Picasso
  •  / Minyovny / Pablo Picasso
  •  / Minyovny / Pablo Picasso
  •  / Minyovny / Pablo Picasso

lept/papír, nesignováno, velikost listu 32,5 x 25,5 cm, rámováno, zaskleno, vystaveno v Galerii Vltavín v roce 1997

zobrazeno: 3077x

Vyvolávací cena:

6 000