Čas na serveru 08:46:31

Pablo Picasso
Řecké boje

Id: 1504202

Řecké boje

  •  / Řecké boje / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 76,5 x 50 cm, signováno v kameni vpravo nahoře, vlevo dole č. 1801/2000, rámováno, zaskleno

zobrazeno: 3076x

Vyvolávací cena:

11 320