Čas na serveru 08:48:28

Pablo Picasso
Rozhovor

Id: 89304

Rozhovor

  •  / Rozhovor / Pablo Picasso
  •  / Rozhovor / Pablo Picasso
  •  / Rozhovor / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost listu 38 x 28,5 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole č. 155/250, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3201x

Vyvolávací cena:

14 500