Čas na serveru 12:51:21

Pablo Picasso
Sculpteurs avec coupe et modele accroupi

Id: 394002

  •  / Sculpteurs avec coupe et modele accroupi / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr listu cca 45 x 32 cm, značeno v tisku vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 939x

Vyvolávací cena:

14 500

Příhozy: 55