Čas na serveru 08:33:26

Pablo Picasso
Sedící akt

Id: 2183

Sedící akt

  •  / Sedící akt / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, č. 821/1200, velikost listu 41,5 x 32,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2824x

Vyvolávací cena:

12 500

Příhozy: 51