Čas na serveru 18:56:22

Pablo Picasso
Sedící žena

Id: 83702

Sedící žena

  •  / Sedící žena / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, velikost tisku 29,5 x 19 cm, signováno v tisku vpravo dole, vlevo dole 10/250, značený papír, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2818x

Vyvolávací cena:
2 200

23 000

Příhozy: 52