Čas na serveru 09:24:36

Pablo Picasso
Tři ženy

Id: 328307

Tři ženy

  •  / Tři ženy / Pablo Picasso
  •  / Tři ženy / Pablo Picasso
  •  / Tři ženy / Pablo Picasso

litografie/ruční papír, rozměr listu 45 x 32 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4476x

Vyvolávací cena:

28 350

Účastníci: 19

Příhozy: 67