Čas na serveru 10:18:34

Pablo Picasso
Tvář míru

Id: 375001

Tvář míru

  •  / Tvář míru / Pablo Picasso
  •  / Tvář míru / Pablo Picasso
  •  / Tvář míru / Pablo Picasso

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 15,5 x 20 cm, značeno vlastnoručně vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo věnování Adolfa Kroupy bývalého ředitele brněnského Domu umění

zobrazeno: 3446x

Vyvolávací cena:

38 000

Příhozy: 50