Čas na serveru 05:08:16

Pablo Picasso
Žena s dítětem

Id: 333502

Žena s dítětem

  •  / Žena s dítětem / Pablo Picasso

litografie/papír, rozměr listu 64 x 46 cm, značeno a datováno vlevo nahoře, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2671x

Vyvolávací cena:

18 000