Čas na serveru 14:01:20

Paolo Rizzo
Zasněná dívka

Id: 34301

Zasněná dívka

  •  / Zasněná dívka / Paolo Rizzo

olej/plátno, rozměr 30 x 23,5 cm, signováno vlevo dole, obraz i rám v původním dobrém stavu

zobrazeno: 3766x

Vyvolávací cena:
1 800