Čas na serveru 10:25:28

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

Crash

  •  / Crash / Pasta  Oner
  •  / Crash / Pasta  Oner
  •  / Crash / Pasta  Oner

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

zobrazeno: 2932x

Vyvolávací cena:
11 000

100 000

2020,06-1,22,20,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu