Čas na serveru 00:12:59

Pasta Oner
Crash

Id: 252901

Crash

  •  / Crash / Pasta  Oner
  •  / Crash / Pasta  Oner
  •  / Crash / Pasta  Oner

olej/akryl/plátno, rozměr 100 x 120 cm, značeno na rubu, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava probíhá v Domě umění v Opavě

zobrazeno: 17026x

Vyvolávací cena:
11 000

150 000