Čas na serveru 02:03:31

Pasta Oner
Diamond

Id: 427002

Diamond

  •  / Diamond / Pasta  Oner
  •  / Diamond / Pasta  Oner

kombinovaná technika, akryl/plátno/sítotisk, rozměr 70 x 100 cm, značeno na zadní straně, nerámováno, získáno z ateliéru autora, přiložena kopie certifikátu vystaveného autorem (10.11.2020)

zobrazeno: 1758x

Vyvolávací cena:
12 500

47 000