Čas na serveru 01:01:13

Pasta Oner
For those who came from nothing!

Id: 404209

  •  / For those who came from nothing! / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 1088x

Vyvolávací cena: