Čas na serveru 14:40:20

Pasta Oner
God Saves, We Spend

Id: 371702

God Saves, We Spend

  •  / God Saves, We Spend / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi

zobrazeno: 4114x

Vyvolávací cena:

23 000

Účastníci: 19