Čas na serveru 00:17:48

Pasta Oner
God saves we spend

Id: 446605

God saves we spend

  •  / God saves we spend / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr 50 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 4362x

Vyvolávací cena:

15 000