Čas na serveru 08:27:56

Pasta Oner
Policie Action

Id: 266601

Policie Action

  •  / Policie Action / Pasta  Oner

olej/akryl/plátno, rozměr 120 x 120 cm, rok vzniku 2020, značeno a datováno na zadní straně, dílo získáno přímo od autora, jehož výstava "Elusive Fusion" probíhá v Museu Kampa a výstava "Aftermath" v galerii UFFO v Trutnově

zobrazeno: 3238x

Vyvolávací cena:
14 000

110 000

2020,10-1,06,20,54,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 5 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 52