Čas na serveru 02:20:47

Pasta Oner
Success

Id: 310901

Success

  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner
  •  / Success / Pasta  Oner

serigrafie/papír, rozměr 100 x 70 cm, značeno, datováno a číslováno vlevo dole včetně slepotiskového razítka, na zadní straně autorská pečeť, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3585x

Vyvolávací cena:

24 000