Čas na serveru 14:11:26

Pasta Oner
Tell me all about habits

Id: 382302

Tell me all about habits

  •  / Tell me all about habits / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 50 x 70 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 3022x

Vyvolávací cena:

12 000