Čas na serveru 15:51:48

Pasta Oner
Tupac

Id: 305901

Tupac

  •  / Tupac / Pasta  Oner
  •  / Tupac / Pasta  Oner
  •  / Tupac / Pasta  Oner

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 13563x

Vyvolávací cena:

37 000

2021,06-1,01,20,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu