Čas na serveru 02:59:17

Pasta Oner
Tupac

Id: 305901

Tupac

  •  / Tupac / Pasta  Oner
  •  / Tupac / Pasta  Oner
  •  / Tupac / Pasta  Oner

akryl/sítotisk/plátno, rozměr 100 x 70 cm, značeno na zadní straně, rok vzniku 2021, nerámováno, přiložen certifikát autenticity

zobrazeno: 24004x

Vyvolávací cena:

49 000