Čas na serveru 03:48:09

Pasta Oner
Václav Havel

Id: 357102

Václav Havel

  •  / Václav Havel / Pasta  Oner
  •  / Václav Havel / Pasta  Oner
  •  / Václav Havel / Pasta  Oner
  •  / Václav Havel / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 5992x

Vyvolávací cena:

47 000

Účastníci: 22

Příhozy: 67