Čas na serveru 02:27:43

Pasta Oner
We are pretty

Id: 357103

We are pretty

  •  / We are pretty / Pasta  Oner

barevná serigrafie/papír, rozměr listu 70 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno, na zadní straně autorská pečeť

zobrazeno: 939x

Vyvolávací cena:

23 000