Čas na serveru 00:20:42

Patrick Collandre
Vodní žena

Id: 121909

Vodní žena

  •  / Vodní žena / Patrick Collandre

malba/plátno, rozměr 100 x 80 cm, signováno a autorsky popsáno na zadní straně, lokálně poškozené plátno, olištováno, oděrky na lištách

zobrazeno: 8639x

Vyvolávací cena:

15 500