Čas na serveru 00:15:10

Patrik Hábl
Čínské hory v dešti I

Id: 409901

Čínské hory v dešti I

  •  / Čínské hory v dešti I / Patrik Hábl

akryl/plátno, rozměr 82 x 70 cm, značeno a datováno na zadní straně, olištováno, přiložen certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 15252x

Vyvolávací cena:
10 000

72 000

Účastníci: 18

Příhozy: 72