Čas na serveru 07:45:36

Patrik Hábl
Zlatá hora

Id: 487503

Zlatá hora

  •  / Zlatá hora / Patrik Hábl
  •  / Zlatá hora / Patrik Hábl
  •  / Zlatá hora / Patrik Hábl
  •  / Zlatá hora / Patrik Hábl

olej/karton fixovaný na sololitu, rozměr 70 x 50 cm, značeno, datováno a popsáno na zadní straně, rámováno

zobrazeno: 2696x

Vyvolávací cena:

32 000