Čas na serveru 17:55:43

Patrik Saudek
Albert Einstein

Id: 437801

Albert Einstein

  •  / Albert Einstein / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akryl/akvarel/papír, rozměr 47,5 x 36 cm, značeno na pravé straně, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vystavený autorem

zobrazeno: 2484x

Vyvolávací cena:

35 000

Účastníci: 19

Příhozy: 52