Čas na serveru 20:18:08

Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella

Id: 412207

Bar-Bar-Ella

  •  / Bar-Bar-Ella / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 17729x

Vyvolávací cena:

36 555

Příhozy: 60