Čas na serveru 16:51:47

Patrik Saudek
Bar-Bar-Ella

Id: 442412

Bar-Bar-Ella

  •  / Bar-Bar-Ella / Patrik Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 50 x 34,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 10600x

Vyvolávací cena:

30 000

Příhozy: 55