Patrik Saudek
Broskvička
Id: 494904
kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1063x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
7 500 Kč
2024,05-1,13,20,33,00
minimální příhoz 500 Kč