Čas na serveru 18:26:17

Patrik Saudek
Broskvička

Id: 494904

Broskvička

  •  / Broskvička / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, chráněno plexi, rámováno

zobrazeno: 1677x

Vyvolávací cena:

14 500