Čas na serveru 06:01:12

Patrik Saudek
Cola - količka - holčička

Id: 454603

Cola - količka - holčička

  •  / Cola - količka - holčička / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 42 cm, značeno vpravo dole, rámováno, chráněno plexi, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 1455x

Vyvolávací cena:

21 000