Čas na serveru 02:25:03

Patrik Saudek
Čtyři vraždy stačí, drahoušku!

Id: 454601

  •  / Čtyři vraždy stačí, drahoušku! / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno v ploše malby, zaskleno, rámováno, na zadní straně certifikát pravosti vydaný autorem

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

15 000