Čas na serveru 19:38:18

Patrik Saudek
Cuba - Kuba - Libre!

Id: 494901

Cuba - Kuba - Libre!

  •  / Cuba - Kuba - Libre! / Patrik Saudek

kombinovaná technika, tuš/akryl/papír, rozměr 59 x 41,5 cm, značeno vlevo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 821x

Vyvolávací cena:

18 000