Čas na serveru 14:16:30

Patrik Saudek
Dívky

Id: 437802

Dívky

  •  / Dívky / Patrik Saudek
  •  / Dívky / Patrik Saudek
  •  / Dívky / Patrik Saudek

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 40 x 28 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1203x

Vyvolávací cena:

18 500